Wifi internet pre každého

Prístup k informáciám je v súčasnej dobe čoraz dôležitejší. Internet sa stal neoddeliteľným pomocníkom pri ich hľadaní a získavaní.Naši zákazníci získavajú profesionálny prístup odborníkov z oblasti IT. Ich kvality sú zárukou Vášho bezproblémového pripojenia do siete Internet. Prvoradou úlohou je zabezpečenie maximálne garantovanej dostupnosti služieb, ktorá zaručuje spokojnosť zákazníkov. Celá infraštruktúra je pod neustálym dohľadom, čo zaručuje minimalizovanie výpadkov a rýchly reakčný čas pri odstraňovaní možných porúch.

 

Základom korektnej spolupráce je byť dopredu informovaný o ponúkaných produktoch a službách. Preto Vám prinášame čo možno najpodrobnejší popis služieb, ktoré si možte u nás objednať.

Internet

icon

Prístup k informáciám je v súčasnej dobe čoraz dôležitejší. Internet sa stal neoddeliteľným pomocníkom.

Skylink

icon

Sme zmluvný partner firmy SKYLINK. Aktivujeme platené služby a zaisťujeme montáže.

►►►

Predaj a servis PC

icon

Predaj počítačovej, kancelárskej a satelitnej techniky. Radi Vám pomôžeme pri výbere vhodného počítača.

WiFi Router za super cenu !

face icon

Ponúkame skvelý bezdrôtový router za akciovú cenu 29,90 €. Cena je vrátane nastavenia a dopravy. Router pre pásmo 2,4 GHz s rýchlosťou 54 Mbps a možnosťou pripojiť externú anténu. K pripojení LAN siete uživateľa je k dispozici integrovaný switch so 4x 10/100BaseT Ethernetovými portmi, zariadenie je napájané externým zdrojom.